Flash Silver, Producent Zegarków ze Srebra i Bżuterii

0,00 zł
Strona głównaMagiczne właściwości srebra
Szybki kontakt

logo_flash silver_rgb_3

@ non-stop :
zamowienia@flashsilver.pl

Można również zamówić
- telefonicznie
jestesmy elastyczni
rozmawiamy, doradzamy
7 dni w tygodniu od 9-21

tel.
570 111 755
lub
503 107 121

pracujemy:
9-18 pn-pt

sobota: 9-12

Lokalizacja:
Zobacz na mapie:

02-260 Warszawa
ul. Pawła Lipowczana 6


Bardzo ważne !!!
Przed przyjazdem
prosimy o kontakt.
Jesteśmy na ebay.pl
eBay
Kup przez ebay.pl

Magiczne właściwości srebra

Zegarki ze srebra 925 nie uczulają


Antyalergiczne Właściwości Srebra
Ludzie którzy mają problemy alergiczne często mają problem z zakupem zegarka czy biżuterii.
Alergie skórne wywołane są przez różne stopy metali, może się zdarzyć, ze kupując biżuterię czy zegarek z nieszlachetnych metali (biżuteria z sieciówki) narazimy się na ryzyko podrażnienia skóry. Najczęstsza przyczyną jest nikiel zawarty w stopach metali.

W naszej pracowni używam srebra 925 bez domieszek niklu i innych metali nieszlachetnych wywołujących reakcje alergiczne.
Srebro 925 samo w sobie nie uczula, samo srebro jest dość miękkie i kruche i nie ma wyrobów jubilerskich wykonanych w całości tylko z czystego (9999) srebra.
Srebro 925 jest stopem srebra z innymi metalami najczęściej z miedzią, która to odpowiada za ciemnienie srebra.
Srebro 925 to najszlachetniejsza próba zawierająca 92,5% srebra


Od 20 lat zajmujemy się produkcją zegarków ze srebra, kobiety które kupują zegarek srebrny często zwracają uwagę nie tylko na wygląd zewnętrzny ale także na właściwości srebra. Okazuje się jednak, że srebro nie tylko zdobi, ale ma również właściwości lecznicze, znane już starożytnym cywilizacjom.
W medycynie srebro jest włączane do opatrunków na rany i stosowane jako powłoka antybiotykowa w urządzeniach medycznych. 
Ayurwedyjscy medycy od tysięcy lat stosują srebro, aby podbudować siły organizmu, zwalczyć gorączkę, leczyć choroby układu pokarmowego a nawet nadmierne krwawienia menstruacyjne. Z jego pomocą oczyszczają i wzmacniają organizm, podnosząc jego odporność.
Ponadto czyste srebro położone na skórze, wpływa za pomocą reakcji elektromagnetycznej na jej komórki oraz głębiej położone tkanki.

Wspaniale zastępuje antybiotyki, a w postaci wody srebrnej wspomaga walkę ze stanami zapalnymi stawów i mięśni; stosuje się je także w problemach z nerkami czy układem pokarmowym.Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, możemy wykonać zegarek według sugestii klienta.
Zapraszamy do kontaktu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ornament - fantastyczny zegarek ze srebra 925, ręcznie wykonany w naszej pracowni #zegarek #zegarki #zegareksrebrny #jewelery #silver #silverwatch #silver925 #flashsilver #prezent

Post udostępniony przez Flash Silver Zegarki Srebrne (@flash_silver_watch)

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.