Wczytuję dane...

Magiczne właściwości Polskiego srebra

Magiczne właściwości Polskiego srebra

Srebrne zegarki są bardzo popularne i chętnie noszona przez większość kobiet. Okazuje się jednak, że srebro nie tylko zdobi, ale ma również właściwości lecznicze, znane już starożytnym cywilizacjom.

W medycynie srebro jest włączane do opatrunków na rany  i stosowane jako powłoka antybiotykowa w urządzeniach medycznych.

Medycy od tysięcy lat stosują srebro, aby podbudować siły organizmu, zwalczyć gorączkę, leczyć choroby układu pokarmowego a nawet nadmierne krwawienia menstruacyjne. Z jego pomocą oczyszczają i wzmacniają organizm, podnosząc jego odporność. Ponadto czyste srebro położone na skórze, wpływa za pomocą reakcji elektromagnetycznej na jej komórki oraz głębiej położone tkanki. Zastępuje antybiotyki, a w postaci wody srebrnej wspomaga leczenie stanów zapalnymi stawów i mięśni; stosuje się je także w problemach z nerkami czy układem pokarmowym.

Okazuje się bowiem, że srebro jest naturalnym antybiotykiem, szacuje się, że niszczy ponad 650 chorobotwórczych bakterii, ma też działanie przeciwwirusowe i grzybobójcze.

Z cudownych właściwości srebra możemy korzystać dwojako: poprzez spożywanie jonów srebra lub zewnętrznie, poprzez kontakt ze skórą.

Niektórzy uważają nawet, że noszenie srebrnej biżuterii uspokaja, obniża ciśnienie krwi oraz wpływa korzystnie na układ pokarmowy. Przy okazji metal ten wchodzi w reakcję z ludzkim potem, zmieniając się pod wpływem zaburzeń w jego składzie.

Ciemnienie srebrnej biżuterii może wskazywać na problemy z układem endokrynologicznym. Jaśnienie zaś, wywołane jest reakcją srebra z azotem, czyli większą ilością mocznika w pocie, co może być wynikiem nieprawidłowości w układzie moczowym.

Żadnej magii w tym nie ma, a srebrne pierścionki nie zastąpią profesjonalnej opieki medycznej.

Dobrze jednak pomyśleć, że nosząc ulubione srebrne kolczyki, dbamy nie tylko o swój wygląd ale też i zdrowi.

 magiczne właściwości srebra