Wczytuję dane...
Zegarkowa Manufaktura

Zegarek srebrny to nieodzowny dodatek każdej stylizacji, który stał się wyznacznikiem dobrego stylu,

a nawet statusu społecznego. Flash Silver od lat oferujemy szeroką gamę stylowych modeli zegarków srebrnych dostosowanych do wysokich oczekiwań naszych Klientów. Nieprzerwanie poszerzamy naszą ofertę o nowe modele zegarków.

Posiadamy własną autorską kolekcję zegarków ze srebra próby 925 własnej produkcji. Nasza pracownia mieści się od wielu lat w Warszawie oferujemy zarówno eleganckie zegarki na wyjątkowe okazje  jak i na niedrogie modele na codzień.  Jako jeden z nielicznych producentów zegarków ze srebra w Polsce oferujemy niepowtarzalne zegarki z bursztynową bransoletą.

Bursztyn bałtycki jest pożądany na całym świecie ze względów zdrowotnych jak również ze względów estetycznych, nadaje stylizacji klasycznej elegancji. To doskonały wybór na prezent dla najbliższej osoby z pamiątkową osobistą dedykacją grawerowaną na wewnętrznej stronie koperty zegarkowej. W naszej ofercie znajdują się śliczne zegarki wiszące w formie zawieszki srebrnej w rustykalnym stylu oraz w klasycznym wydaniu.

Chcąc sprostać wymaganiom osób prowadzących aktywny tryb życia oferujemy zegarki damskie na pasku.

Zegarek damski na pasku sprawdzi się także idealnie dla osób mających uczulenie na metale.

Eleganckie kobiety chcące kupić złoty damski zegarek napewno wybiorą coś dla siebie.

W ofercie nie zabraknie także zegarków srebrnych na pasku dla męższczyzny, klasyczne z jasną tarczą na czarnym lub brązowym skórzanym pasku.